RODZICU – BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Drogie Żabki!

Niestety nie możemy razem spędzić tego czasu, dlatego przygotowałyśmy dla Was ciekawe zadania 🙂

Poszukajcie je tutaj:

Życzymy udanej zabawy 🙂

KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA MUNDUROWEGO

Publiczne Przedszkole nr 17 w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w akcji tworzenia kartek świątecznych z dobrym słowem pod nazwą „KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA MUNDUROWEGO”.

Zapraszamy organizacje, firmy, placówki edukacyjne, rodziców, dzieci i wszystkich ludzi dobrej woli do podjęcia wyzwania, dzięki któremu docenimy pracę Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i pozostałych służb mundurowych, które zapewniają nam wszystkim bezpieczeństwo.

Co trzeba zrobić?

Wykonaj kartkę świąteczną i napisz w niej życzenia lub dobre słowa dla służb mundurowych, następnie dostarcz ją w wybrany przez siebie sposób do Przedszkola nr 17.

Kiedy?

Kartki zbieramy od 15 listopada do 10 grudnia.

Gdzie?

Kartki przynosimy lub przesyłamy do Publicznego Przedszkola nr 17 w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szymanowskiego 29, 47-206 Kędzierzyn-Koźle. Można je dostarczyć osobiście, włożyć do przygotowanego na zewnątrz pudełka lub przy większej ilości skontaktować się z przedszkolem, wówczas osoba oddelegowana odbierze je od Państwa.  Następnie zebrane kartki zostaną dostarczone do konkretnych placówek służb mundurowych na terenie naszego miasta, województwa i całego kraju.

Co zrobić?

Zrób kilka zdjęć lub napisz kilka słów i wyślij je na adres dyrektorpp17@kedzierzynkozle.pl

Możesz również umieścić wpis na swojej stronie i przesłać link – w ten sposób dotrzemy do większej liczby osób, które będą chciały poprzeć akcję.

Zgłoszenia do udziału w akcji również prosimy kierować na wyżej wymieniony adres e-mail. Tekst maila i plakat dołączony w załączniku mogą Państwo wykorzystać wedle uznania.

Można również udostępniać post na FB na łamach Państwa profili:

Zapraszam do udziału w akcji 🙂

Marta Kościukiewicz – koordynator projektu

p.o. dyrektora Publicznego Przedszkola nr 17 w Kędzierzynie-Koźlu

Uwaga bardzo ważne!

W związku z szybko rozwijającą się w kraju sytuacją z epidemią COVID-19 zawieszamy popołudniowe zajęcia z LEGO MASTERS.

Przepraszamy!

Uwaga Rodzice!!!!!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu objął dzieci z grupy

„Żabki”

i pracowników nadzorem epidemiologicznym do dnia

20.11.2021r

. Dzieci miały kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS CoV-2.

W związku z powyższym należy monitorować stan zdrowia dzieci (dwukrotny pomiar temperatury w ciągu dnia, zachowanie reżimu sanitarnego)

Prosimy, w miarę możliwości, aby dzieci były przyprowadzane od godziny 7.00 bezpośrednio do swojej sali odbiór dzieci do godziny 16.00 z sali „Wiewiórek“.

W przypadku objawów COVID-19 tj. wysoka gorączka, kaszel, duszności, wysypka należy skontaktować się

z lekarzem pierwszego kontaktu oraz poinformować, że dziecko jest objęte nadzorem epidemiologicznym.

Children Students Teacher School  - 7089643 / Pixabay

UWAGA RODZICE!!!!!!!!!!!

Do nabycia są zdjęciaJesienny sad”

cena 34zł.

Szczegóły u wychowawców grup.

Serdecznie zapraszamy!!!!