Dzień Przedszkolaka u Jeżyków

• 2020-09-22

Co roku, w całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który ma również swój hymn znany wszystkim przedszkolakom. W naszym przedszkolu na dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku.

Żabki

Żabkowe wygłupy na placu zabaw

.

Zabawy na świeżym powietrzu

• 2020-09-22

Jeżyki uwielbiają spacery, dlatego wybraliśmy się poznać nową okolicę i trafiliśmy na super plac zabaw, którego nie mogliśmy pominąć w Naszym punkcie zwiedzania.

Zabawy plastyczne

• 2020-09-22

Smaczne i zdrowe są warzywa i owoce kolorowe- zabawy plastyczne u Jeżyków.

Uwaga!

Żabkowe spacery po lesie

• 2020-09-21

Cisza dzwoni mi w uszach
Zapach trawy mnie upaja
Promienie słońca rzucają blask
na mój zaczarowany las

Pod stopami gałązki trzask
Pajączek wije swoją sieć,
która na drzewie cudnie lśni
A gdzieś w oddali słychać ptaka śpiew

Hej hej jak wesoło mi
Oddycham sobie rześkim powietrzem
Uśmiech na usta mi się sunie
A myśli błądzą wokół rzeczy błahych

PIERWSZE DNI NASZEJ WSPÓLNEJ PRZYGODY

• Ewa Krzyż

Wspólne zabawy Misów.

Misie

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U MISIÓW

• Ewa Krzyż

Wszyscy swoje święto mają,

tańczą, skaczą i śpiewają.

Przedszkolaki przykład dają

i też swoje święto mają.

Dzień Przedszkolaka u Żabek

• 2020-09-21

Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj.

To święto Ani, Basi i Krzysia.

Dzień Przedszkolaka każdy to wie -

bawi się z nami kto tylko chce!

Pierwsze dni po wakacjach

• 2020-09-07

.

Organizacja pracy przedszkola

• 2020-09-04

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji pracy przedszkola.

Kontakt z przedszkolem

• Justyna ilnicka
  • 2020-08-31

W związku z zagrożeniem koronawirusem prosimy kontaktować się  z placówką tylko za pośrednictwem poczty: pp6@kedzierzynkozle.pl lub telefonicznie:

- telefon stacjonarny: 77 4832325

-  telefon komórkowy: 789013908 .

Od 1.07.2020r, na czas remontu, siedzibą przedszkola jest Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. P. Stalmacha 20 Kędzierzyn-Koźle.

Za niedogodności przepraszamy.

Informacja dla Rodziców

• Anna Szajda
  • 2020-08-26

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Serdecznie witamy Was po wakacjachBędziemy nadal pracować w reżimie sanitarnym dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Wszystkich Rodziców prosimy o zapoznanie się z Procedurami bezpieczeństwa  zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

W dniach 7.09.2020 - 9.09.2020 odbędą się zebrania grupowe, na których zostaną omówione szczegóły dotyczące funkcjonowania przedszkola.

Dokładny harmonogram zebrań zostanie podany 1.09.2020r.

Pierwszego września zabieramy ze sobą dobry humor, obuwie zmienne,  3 i 4latki piżamki oraz ubranka na zmianę.

Z niecierpliwością czekaja na Was wasze Panie!!!!

Ubezpieczenie na rok szkolny 2020/2021

• 2020-08-25