UWAGA RODZICE

Informujemy, że na platformie
ATMS Kids pod adresem www.eprzedszkole.com.pl
istnieje możliwość odczytania informacji
o odpłatności za przedszkole.

nr konta 95 1020 3668 0000 5402 0501 0345

W TYTULE PROSZĘ WPISAĆ „IMIĘ NAZWISKO” DZIECKA, ORAZ WPŁACAĆ DOKŁADNĄ KWOTĘ Z RUBRYKI „DO ZAPŁATY”.

Instrukcja obsługi

1. Wejdź na stronę www.eprzedszkole.com.pl
  2. W zakładce dla rodziców „zarejestruj się”
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i postępuj zgodnie z wytycznymi.

JADŁOSPIS 20-24.01.2020

data

śniadanie

obiad

podwieczorek

20.01.2020

Herbata wieloowocowa, pieczywo na maślane z masłem, ser żółty gołda, rzodkiewka

II śniadanie: mandarynka

Zupa rosół z zacierką i zieloną pietruszką

Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki, sałata lodowa z sosem jogurtowym

Kompot wieloowocowy

Dieta: Rosół z makaronem, kotlet soute, sałata z sosem winegret

Budyń czekoladowy

jabłko

Dieta: Budyń z kaszy jaglanej, dżem wiśniowy, jabłko

21.01.2020

Herbata z mango i papai,

chleb z ziarnem i masłem, ślązaczka sos pomidorowy, pomidorki koktajlowe

II śniadanie: marchewka, jabłko

Zupa: grochowa z ziemniakami i zieloną pietruszką

II: racuchy na maślance z sosem jogurtowo-bananowym

Kompot z czarnej porzeczki

Dieta: Makaron z bananem i prażonymi migdałami

Kawa zbożowa z mlekiem, pieczywo pszenno-żytnie, pasta z jajka

Dieta: Kawa zbożowa nie zabielana, pasta z suszonych pomidorów z oliwkami

22.01.2020

Zupa mleczna z musli owocowym, baton pszenny z twarożkiem waniliowym

II śniadanie: banan

Dieta: musli na wodzie z owocami, pieczywo wasa

Zupa: marchwiowa z kaszą manną i zieloną pietruszką

II: szare kluski z sosem mięsnym, sałatka z buraczków z cebulką

Woda z cytryną i miodem

Dieta: Marchwiowa nie zabielana, kluski bez jajka

Kisiel cytrynowy, ciastka z marmoladą

Dieta: Ciastka owsiane z żurawiną

23.01.2020

Herbata z czarnej porzeczki, pieczywo pszenno-żytnie z masłem, szynka sopocka, czerwona papryka

II śniadanie: mandarynka

Zupa: żurek z kiełbasą, ziemniakami i zieloną pietruszką

II: pierogi ruskie z masłem, surówka z kapusty pekińskiej z marchewką

kompot wieloowocowy

Dieta: Pierogi z ziemniakami, oliwa z oliwek

Ryż na gęsto z musem jabłkowym

Dieta: Ryż na wodzie z musem jabłkowym

24.01.2020

Kawa zbożowa z mlekiem,

stół szwedzki:

ser mozzarella, kabanos wieprzowy, pieczywo z ziarnem i masłem, sałata, pomidor, dżem brzoskwiniowy

II śniadanie: jabłko, banan

Dieta: Kawa zbożowa nie zabielana

Zupa: jarzynowa z makaronem i zielona pietruszką, zabielana mlekiem

II: pulpety rybne w sosie koperkowym, ziemniaki, marchewka na gęsto

Kompot z czarnej porzeczki

Dieta:

Jarzynowa nie zabielana

ryba soute/ jajko sadzone

Serek waniliowy

Dieta: Deser sojowy waniliowy

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergenami i nietolerancją pokarmową.

W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleść spis alergenów, a przy każdym daniu numer alergenu jaki danie zawiera.

Numery alergenów występujących w posiłakach:

1. Zboża zawierające gluten

2. Skorupiaki i produkty pochodne

3. Jaja i produkty pochodne

4. Ryby i produkty pochodne

5. Orzeszki ziemne (arachidowe)

6. Soja i produkty pochodne

7. Mleko i produkty pochodne