UWAGA RODZICE

Informujemy, że na platformie
ATMS Kids pod adresem www.eprzedszkole.com.pl
istnieje możliwość odczytania informacji
o odpłatności za przedszkole.

nr konta 95 1020 3668 0000 5402 0501 0345

W TYTULE PROSZĘ WPISAĆ „IMIĘ NAZWISKO” DZIECKA, ORAZ WPŁACAĆ DOKŁADNĄ KWOTĘ Z RUBRYKI „DO ZAPŁATY”.

Instrukcja obsługi

1. Wejdź na stronę www.eprzedszkole.com.pl
  2. W zakładce dla rodziców „zarejestruj się”
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i postępuj zgodnie z wytycznymi.

JADŁOSPIS 21-25.09.2020

data

śniadanie

obiad

podwieczorek

Kakao na mleku/herbata,
pieczywo pszenno-żytnie
z masłem, dżem
brzoskwiniowy
II śniadanie: gruszka

Dieta: napój owsiany

Pomidorowa z makaronem
i zieloną pietruszką,
zabielana
Kotlet mielony, ziemniaki,
sałata lodowa ze śmietaną
kompot wieloowocowy

Dieta: zupa nie zabielana,
kotlet bez jajka, sałata z
oliwą

Sok owocowy

22.09.2020

Kawa zbożowa na
mleku/herbata, pieczywo
z ziarnami i masłem, ser
żółty, pomidor
II śniadanie: winogrono

Dieta: napój owsiany,
humus z suszonych
pomidorów

Krupnik z zieloną
pietruszką
Pieczeń wieprzowa, kluski
śląskie, sałatka z buraków ,
kompot z rabarbaru

Chrupki kukurydziane
- bananowe

23.09.2020

Herbata owocowa,
pieczywo pszenno-żytnie,
pasta z tuńczyka, jajka i
kiszonego ogórka

sałata, pomidor
II śniadanie: jabłko

Dieta: napój owsiany,

Ogórkowa z ryżem i zieloną
pietruszką, zabielana
Potrawka z kurczaka z
warzywami, ziemniaki,
kompot z jabłek

Dieta: zupa nie zabielana

Ciastko owsiane z
żurawiną

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergenami i nietolerancją pokarmową.

W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleść spis alergenów, a przy każdym daniu numer alergenu jaki danie zawiera.

Numery alergenów występujących w posiłakach:

1. Zboża zawierające gluten

2. Skorupiaki i produkty pochodne

3. Jaja i produkty pochodne

4. Ryby i produkty pochodne

5. Orzeszki ziemne (arachidowe)

6. Soja i produkty pochodne

7. Mleko i produkty pochodne