UWAGA RODZICE

Informujemy, że na platformie
ATMS Kids pod adresem www.eprzedszkole.com.pl
istnieje możliwość odczytania informacji
o odpłatności za przedszkole.

nr konta 95 1020 3668 0000 5402 0501 0345

W TYTULE PROSZĘ WPISAĆ „IMIĘ NAZWISKO” DZIECKA, ORAZ WPŁACAĆ DOKŁADNĄ KWOTĘ Z RUBRYKI „DO ZAPŁATY”.

Instrukcja obsługi

1. Wejdź na stronę www.eprzedszkole.com.pl
  2. W zakładce dla rodziców „zarejestruj się”
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i postępuj zgodnie z wytycznymi.

JADŁOSPIS 04-08.11.2019

data

śniadanie

obiad

podwieczorek

04.11.2019

kawa z mlekiem, pieczywo pszenne na maślance z masłem, pasta z kiełbasy śląskiej, papryka czerwona

II śniadanie: śliwka

Zupa: pomidorowa z ryżem i zieloną pietruszką, zabielana mlekiem

II: kotlet drobiowy panierowany z ziemniakami, sałata lodowe ze śmietaną

kompot wieloowocowy

kisiel cytrynowy, biszkopty, jabłko

05.11.2019

herbata truskawkowa, pieczywo z ziarnami i masłem, pasztet z mięsa drobiowego, kiszony ogórek

II śniadanie: melon galia

Zupa: barszcz czerwony z ziemniakami i zieloną pietruszką

II: makaron z serem, surówka z marchwi i jabłka

woda z cytryną

kakao z mlekiem, pieczywo z masłem, jajko gotowane, rzodkiewka, szczypiorek

06.11.2019

zupa mleczna z kaszą jaglaną, chleb pszenno-żytni z masłem

II śniadanie: banan

Zupa: rosół z makaronem i zieloną pietruszką

II: szare kluski z sosem mięsnym, sałatka z buraków

kompot ze śliwek

sok przecierowy warzywno-owocowy, wafle ryżowe z bazylią

Kakao z mlekiem, chleb razowy, twarożek ze szczypiorkiem

II śniadanie: winogrono

Zupa: fasolowa z ziemniakami i zieloną pietruszką

II: risotto z warzywami: cukinia, marchewka, brokuł, kalafior

kompot wieloowocowy

herbata owocowa, drożdżówka z jabłkiem

08.11.2019

Kawa zbożowa z mlekiem, stół szwedzki: szynka sopocka, ser żółty, pomidor, szczypiorek, sałata, pieczywo pszenno-żytnie z masłem, miód

II śniadanie: gruszka

Zupa: marchwiowa z kaszą manną i zieloną pietruszką

II: kotlet rybno-jajeczny, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i jabłka

kompot z czarnej porzeczki

serek waniliowy, jabłko

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergenami i nietolerancją pokarmową.

W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleść spis alergenów, a przy każdym daniu numer alergenu jaki danie zawiera.

Numery alergenów występujących w posiłakach:

1. Zboża zawierające gluten

2. Skorupiaki i produkty pochodne

3. Jaja i produkty pochodne

4. Ryby i produkty pochodne

5. Orzeszki ziemne (arachidowe)

6. Soja i produkty pochodne

7. Mleko i produkty pochodne