UWAGA RODZICE

Informujemy, że w budynku zastępczym nie posiadamy czytników ATMS Kids. W związku z tym prosimy o zgłaszanie woźnej dyżurującej godziny przyjścia i wyjścia dziecka.

Odpłatność za przedszkole zostanie Państwu przekazywana w formie papierowej do 7. każdego miesiąca.

Termin wpłat na konto do 15. każdego miesiąca na

nr konta 95 1020 3668 0000 5402 0501 0345

W TYTULE PROSZĘ WPISAĆ „IMIĘ NAZWISKO” DZIECKA, ORAZ WPŁACAĆ DOKŁADNĄ KWOTĘ Z RUBRYKI „DO ZAPŁATY”.

JADŁOSPIS 11.01.-15.01.2021

data

śniadanie

obiad

podwieczorek

11.01.2021

Mleko/herbata, pieczywo, twarożek ze szczypiorkiem

II śniadanie: melon

Dieta: napój sojowy, pasta humus

Zupa brokułowa z ryżem zabielana i zieloną pietruszką

Gołąbki po góralsku w sosie pomidorowym, ziemniaki

Kompot wieloowocowy

Dieta: zupa nie zabielana

Budyń czekoladowy

12.01.2021

Kawa zbożowa z mlekiem, pieczywo z ziarnami, parówka z indyka, ketchup, papryka

II śniadanie: mandarynka

Dieta: napój sojowy

żurek z ziemniakami i zieloną pietruszką, zabielany

pyzy drożdżowe z sosem jagodowym

kompot wieloowocowy

Dieta: zupa niezabielana

Herbata malinowa, baton pszenny, pasta z tuńczyka i jajka, kiszony ogórek

Dieta: mus owocowy

13.01.2021

Mleko z musli, herbata, baton pszenny z masłem

II śniadanie: banan

Dieta: napój owsiany, mus owocowy

Ziemniaczana z zieloną pietruszką, zabielana

Zapiekanka z makaronem, kiełbasą i warzywami

Kompot wieloowocowy

Dieta: zupa nie zabielana

Herbata malinowa , rogalik z masłem, dżem brzoskwiniowy

14.01.2021

Herbata owocowa, pieczywo , pasta z tuńczyka, jajka i kiszonego ogórka

II śniadanie: jabłko

Dieta:  napój owsiany, pasta z tuńczyka i kiszonego ogórka

Rosół z makaronem i zieloną pietruszką

Pieczeń z indyk, kasza bulgur, sałatka z buraków z jabłkiem

Kompot z jabłek

Dieta: makaron z owocami

Kasza manna z sokiem malinowym

15.01.2021

Kakao na mleku/herbata, pieczywo z ziarnem i masłem, szynka sopocka, ser żółty, czerwona papryka

II śniadanie: jabłko

Dieta: napój owsiany

Barszcz z ziemniakami i zieloną pietruszką, zabielany

Krokiet ziemniaczany, sałata lodowa ze śmietaną

Kompot z wiśni

Dieta: zupa niezabielana

Sok marchew, jabłko, banan, wafle kukurydziane

Woda mineralna niegazowana jest podawana na życzenie dziecka.

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergenami i nietolerancją pokarmową.

W związku z powyższym wykaz składników poszczególnych potraw z uwzględnieniem tych, które mogą wywołać alergię lub reakcję nie tolerancji dostępny u intendentki.