Koronawirus

POWRÓT DO PRZEDSZKOLA W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Rodzic, który chciałby posłać dziecko do przedszkola musi powiadomić o tym dyrektora telefonicznie  (tel. 774832325) lub e-mailowo (pp6@kedzierzynkozle.pl )  z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem w celu przekazania  szczegółowych informacji dotyczących pobytu dziecka w przedszkolu.

Szanowni Państwo!

Od 18.05.2020r otwieramy przedszkole dla rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem w domu.  W związku z tym prosimy o zapoznanie się z procedurami funkcjonowania przedszkola w stanie zagrożenia epidemicznego.

Rodzice, którzy zgłosili dziecko do przedszkola od 18.05.2020r zobowiązani są do wypełnienia i przesłania pocztą elektroniczną na adres pp6@kedzierzynkozle skanu wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami do dnia 15.05.2020r (piątek) do godz. 15.00.  Wnioski będą weryfikowane. Ilość miejsc,  na dzień 18.05.2020,r to 32 wg. wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. O przyjęciu dziecka do przedszkola poinformujemy  e-mailowo lub telefonicznie.

Oryginały  dokumentów (wniosek, zaświadczenie z pracy, oświadczenie rodzica) prosimy oddać w momencie przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka należy potwierdzać codziennie przy przyprowadzaniu dziecka do przedszkola.

Pierwszeństwo do opieki mają dzieci:

1. Pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  2. Rodziców/opiekunów prawnych obojga pracujących, w przypadku rodziny niepełnej rodzica pracującego, z wyłączeniem rodziców/opiekunów pracujących zdalnie.