zobacz też:

Uwaga rodzice!

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola, złożenia takiego druku osobiście lub skan na adres pp6@kedzierzynkozle.pl w terminie do 27.04.2020 r. do godziny 14:00.

Brak potwierdzenia woli we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Szanowni Rodzice,

Nabór na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle rozpocznie się 16 marca 2020 r., dotyczy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (roczniki 2014 – 2017). Prowadzony będzie jak w latach ubiegłych z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym samym przedszkolu, do którego obecnie uczęszcza dziecko, musi być złożona w terminie od 17 lutego do 25 lutego 2020r. Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Rodziców, którzy zapisują swoje dziecko do przedszkola w Kędzierzynie-Koźlu po raz pierwszy lub chcą zmienić przedszkole dla swojego dziecka informujemy, że szczegółowe informacje, ważne terminy, wnioski, druki oświadczeń, kryteria obowiązujące przy przyjęciu dziecka do przedszkola dostępne są na stronie naboru dla rodziców udostępnionej od 17 lutego 2020 r.

Adres strony do naboru: www.kedzierzynkozle.przedszkola.vnabor.pl.

Elektroniczny nabór do przedszkoli dla dzieci, które po raz pierwszy będą do nich zapisywane, potrwa od 16 marca od godz. 9.00 do 30 marca 2020 r. do godz. 14.30.

W terminie od 21 do 27 kwietnia 2020 r. rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia miejsca w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane. Niezłożenie potwierdzenia woli w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Wnioski można pobrać z naszej strony internetowej: https://pp6kasztankowe.pl/files

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miasta: